Neformālas tālākizglītības programma (kursi)

Stresa un spēka pārvaldīšana ārstniecības personām

(stresa menedžments); 8 TIP

Kursi notiks attālināti zoom platformā; norises laiks: plkst. 10.00 - 17.00

Maksa: EUR 50,00 

Kursu neapmeklēšanas gadījumā maksa netiek atgriezta.

Programmā iekļautās tēmas:

Sasprindzinājuma kontrole –SK - darba vietā (relaksācija). Nolūks ir iemācīt vienkāršas, bet efektīvas SK metodes.

Mierīgs prāts un ātrā atpūta. Nolūks ir iepazīstināt ar metodēm, kuras  palīdz ātri un efektīvi atjaunot dzīvības enerģiju.

 Koncentrēšanas māksla. Nolūks ir iemācīt spēju koncentrēties, lai domu plūsma netraucē strādāt un laiks tiek izmantots racionālāk. 

Kontroles punkti. Nolūks ir iepazīstināt ar dažiem ķermeņa aktīviem punktiem, kuri palīdz uzlabot smadzeņu darbību un regulēt stresu.

Mugurkauls, kustību māksla un labsajūta. Nolūks ir iemācīt pareizās kustības, kuras palīdz atslābināt mugurkaulu un saglabāt labsajūtu – lai mugura netraucē dzīvot un strādāt. 

Mērķis – izmantojot teorētisko informāciju, konkrētus piemērus un praktiskas nodarbības, lai demonstrētu klausītājiem, ka cilvēks, kas spēj regulēt sevi, var saglabāt savu labsajūtu, darbspējas un veselību ilgam laikam.

Visas iemaņas un praktiskie vingrinājumi, kas ir apgūstāmi kursa laikā, dod iespēju pozitīvi ietekmēt savu organismu, un, regulāri tos atkārtojot, veselība var reāli uzlaboties.

Šī kursa autors ārsts Igors Kudrjavcevs  – stāžs 40 gadi, speciālists integratīvajā (netradicionālajā) medicīnā, komunikācijas zinātnēs un mūsdienu lietišķajā psiholoģijā. Pasniedzējs, konsultants un treniņu vadītājs kopš 1996. gada. Ir vadījis lekcijas, seminārus un treniņus gan valsts, gan privātajās struktūrās. Psiholoģiski-komunikatīvās metodikas „Verbal Resonance®” autors. Vairāku Latvijas un starptautisku profesionālo asociāciju biedrs. Medicīnas Cigun pasniedzējs.  Dr.I.Kudrjevcevs ir grāmatu  "Dziedinošā enerģija"; "Prieka spēks"; "Miera ārsts"; "Dzīvības spēks" autors.
 *Maksa par dalību ir jāveic pirms kursu norises. Neierašanās gadījumā nauda netiek atmaksāta.